Sīkfailu iestatījumi

Absolūti nepieciešamie sīkfaili

Absolūti nepieciešamie sīkfaili garantē funkcijas, bez kurām jūs nevarat izmantot mūsu tīmekļa lapas, kā paredzēts. Šos sīkfailus izmantojam tikai mēs, tāpēc tie ir “pirmās puses sīkfaili”. Absolūti nepieciešamo sīkfailu izmantošanai mūsu tīmekļa vietnē nav nepieciešama jūsu piekrišana. Šī iemesla dēļ absolūti nepieciešamos sīkfailus nevar arī atsevišķi aktivizēt vai deaktivizēt.

Funkcionalitātes sīkfaili / Snieguma sīkfaili

Funkcionalitātes sīkfaili

Funkcionālie sīkfaili ļauj mūsu tīmekļa vietnei saglabāt jau sniegto informāciju un, pamatojoties uz šo piedāvājumu, jums piedāvāt uzlabotas un vairāk personalizētas funkcijas. Šie sīkfaili tikai ievāc un saglabā pseidonimizētu informāciju, tāpēc tie nevar atsekot jūsu darbības citās tīmekļa vietnēs.

Snieguma sīkfaili

Snieguma sīkfaili apkopo informāciju par to, kā tiek izmantota tīmekļa lapa. Mēs tos lietojam, lai labāk izprastu, kā tiek izmantotas mūsu tīmekļa lapas, un līdz ar to uzlabotu to pievilcību, saturu un funkcionalitāti.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka funkcionalitātes un veiktspējas sīkfailu deaktivizācija var izraisīt mūsu tīmekļa vietnes funkcionālos ierobežojumus.

Uz piekrišanu balstīti sīkfaili

Uz piekrišanu balstīti sīkfaili tiek iestatīti un izmantoti tikai pēc jūsu iepriekšēja tieša apstiprinājuma.

Papildinformāciju par mūsu tīmekļa lapās izvietotajiem sīkfailiem var atrast mūsu privātuma politikā