Mūsu profils

Ādas kopšana ir mūsu aicinājums

Beiersdorf NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf atrodas Poznan, un tajā strādā aptuveni 250 darbinieku. Mūsu zīmoli Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 oraz Hansaplast ir radīti tieši patērētāju vajadzībām. 

Beiersdorf NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf ir viena no Vācijas pilsētā Hamburgā dibinātā Beiersdorf AG vairāk nekā 150 starptautiskajām filiālēm. Jau vairāk nekā 130 gadus mūsu darbs ir veltīts patērētāju individuālo vajadzību apmierināšanai, un mūs uzskata par moderno ādas kopšanas līdzekļu izgudrotājiem. Mūsu starptautisko panākumu pamatā ir kompetence izpētē un izstrādē, mūsu inovatīvie produkti un spēcīgie zīmoli. Beiersdorf NIVEA ir zīmols Nr. 1 ādas kopšanas jomā.* Citi Beiersdorf zīmoli, kas guvuši starptautisku atzinību, ir Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 un Hansaplast. Apakšuzņēmums tesa SE ir viens no pasaulē vadošajiem pašlīpošu produktu un sistēmu risinājumu ražotājiem, kas apgādā rūpniecību, amatniecības uzņēmumus un patērētājus. 

*Avots: Euromonitor International Limited; NIVEA pēc lietussarga zīmola kategorijā Ķermeņa kopšana, sejas kopšana un roku kopšana; mazumtirdzniecības vērtību izteiksmē, 2020.

Par Beiersdorf
 • Pamatinformācija par uzņēmumu

  Beiersdorf tiek uzskatīts par moderno ādas kopšanas līdzekļu izgudrotāju
  Katrs darbinieks vairo uzņēmuma panākumus un rūpējas par nepārtrauktu tā attīstību
  Izstrādājot produktus, mēs ņemam vērā reģionālās īpatnības un patērētāju vajadzības
  Zīmols NIVEA jau vairāk nekā 100 gadus gūst labus panākumus tirgū
  Mūsu panākumu pamatā ir mūsu inovatīvie produkti un spēcīgie zīmoli