Sīkfailu iestatījumi

Tehniskie sīkfaili

Tehniskie sīkfaili garantē drošību un funkcijas, bez kurām jūs nevarat izmantot mūsu tīmekļa lapas, kā paredzēts. Šos sīkfailus lietojam tikai mēs, tātad tie ir “pirmās puses sīkfaili”. Jūsu piekrišana nav vajadzīga stingri nepieciešamo sīkfailu izmantošanai mūsu tīmekļa vietnē. Šī iemesla dēļ stingri nepieciešamos tehniskos sīkfailus nevar arī aktivizēt vai deaktivizēt atsevišķi.

Papildu informāciju varat skatīt mūsu privātuma politikā sīkfailu sadaļā (veids a)

Veiktspējas un funkcionālie sīkfaili

Funkcionālie sīkfaili

Funkcionālie sīkfaili ļauj mūsu tīmekļa vietnei saglabāt jau sniegto informāciju un, pamatojoties uz attiecīgo piedāvājumu, jums piedāvāt uzlabotas un vairāk personalizētas funkcijas. Tie arī ļauj izmantot citas izvēles tīmekļa funkcijas, kuras mēs gribētu jums piedāvāt. Jūsu piekrišana šo sīkfailu izmantošanai nav vajadzīga. Taču jūs varat tos deaktivizēt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka funkcionālo sīkfailu deaktivizēšana var izraisīt mūsu tīmekļa vietnes funkcionālus ierobežojumus.

Veiktspējas sīkfaili

Veiktspējas sīkfaili apkopo informāciju par to, kā tiek izmantota tīmekļa lapa. Mēs tos lietojam, lai labāk izprastu, kā tiek izmantotas mūsu tīmekļa lapas, un uzlabotu un nodrošinātu to pievilcību, saturu un funkcionalitāti. Jūsu piekrišana šo sīkfailu izmantošanai nav vajadzīga. Taču jūs varat tos deaktivizēt. Papildu informāciju varat skatīt mūsu privātuma politikā sīkfailu sadaļā (veids b)

Sīkfaili uz piekrišanas pamata (mārketings)

Sīkfaili, kuru pamatā ir piekrišana, tiks iestatīti un izmantoti tikai ar jūsu iepriekšēju skaidru piekrišanu. Pēc tam sīkfaili tiek izmantoti tīmekļa vietnes šķērssekošanas rīkiem. Tie iespējo, piemēram, personalizētas tiešsaistes reklāmas un paplašinātas analīzes un novērtēšanas iespējas attiecībā uz mērķa grupu un lietotāja uzvedību. Pārskatu par mūsu sadarbības partneriem un izmantotajiem rīkiem varat skatīt šeit.

Vairāk informācijas par mūsu tīmekļa vietnē izvietotajiem sīkfailiem varat skatīt mūsu privātuma politikā.